Loading...

Predstavujeme partnerov ÚFP: XBODY&ICOONE

Partnerom ÚFP sa stala spoločnosť XBODY&ICOONE s.r.o. V Bratislave môže poskytnúť členom a ich priateľkám/manželkám svoje služby za zvýhodnené ceny od 15% do 20%, záleží na type poskytnutej služby.

Spoločnosť XBODY&ICOONE disponuje dvoma štúdiami na spoločnej adrese Špieszova 1 v Bratislave. V prvom štúdiu je k dispozícii individuálny tréning EMS s trénerom pomocou prístroja XBODY, ktorý je vhodný ako doplnkový tréning pri návrate po zranení, v medzisezónnom období alebo ako doplnok pre dosiahnutie najlepšieho výkonu. Vo svete je tréning EMS bežne využívaný aj medzi hráčmi svetového formátu ako Benzema, Quaresma či Gomez a teraz je dostupná aj hráčom na Slovensku.

V druhom štúdiu s názvom ICOONE BEAUTY ide skôr o estetickú pomoc, ktorú môžu využiť hlavne priateľky a manželky členov ÚFP. V tomto štúdiu má spoločnosť XBODY&ICONE ako jediná v Bratislave a druhá na Slovensku prístroj tohto druhu. Ošetrujúce masáže ICOONE prinášajú neprekonateľné výsledky v liečbe celulitídy, lokalizovaných tukových usadenín, omladzovania pokožky a zvyšovania pružnosti tkaniva.

Viac informácií nájdete na stránkach www.xbodyimpuls.sk a www.icoonebeauty.sk.

Rezervácie je možné vytvoriť aj online, do poznámky stačí uviesť člen ÚFP.

Partneri ÚFP